RN73H1JTTD3600C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3600C50
JLCPCB Part #
C4017690
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS