RN73H1JTTD3600A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3600A25
JLCPCB Part #
C4147545
Description
100mW 360Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS