RN73H1JTTD34R8D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD34R8D25
JLCPCB Part #
C3940554
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS