RN73H1JTTD2913F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2913F10
JLCPCB Part #
C3927888
Description
-55℃~+155℃ 100mW 291kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS