RN73H1JTTD2102B05
MFR.Part #
RN73H1JTTD2102B05
JLCPCB Part #
C4096387
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS