RN73H1JTTD16R4F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD16R4F25
JLCPCB Part #
C3939527
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS