RN73H1JTTD1490C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1490C50
JLCPCB Part #
C4015293
Description
-55℃~+155℃ 100mW 149Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS