RN73H1JTTD1423F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1423F50
JLCPCB Part #
C4006564
Description
-55℃~+155℃ 100mW 142kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS