RN73H1JTTD1232D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1232D10
JLCPCB Part #
C4173192
Description
100mW 12.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS