RN73H1JTTD1012B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1012B50
JLCPCB Part #
C4210852
Description
-55℃~+155℃ 10.1kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS