RN73H1ETTP9530D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP9530D50
JLCPCB Part #
C2514913
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 953Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS