RN73H1ETTP8161D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP8161D10
JLCPCB Part #
C2549549
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.16kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS