RN73H1ETTP7060F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP7060F25
JLCPCB Part #
C2515352
Description
-55℃~+155℃ 63mW 706Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS