RN73H1ETTP61R2B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP61R2B50
JLCPCB Part #
C2535654
Description
61.2Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS