RN73H1ETTP6041F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP6041F10
JLCPCB Part #
C2545919
Description
-55℃~+155℃ 6.04kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS