RN73H1ETTP5901C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP5901C50
JLCPCB Part #
C2535934
Description
5.9kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS