RN73H1ETTP5601C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP5601C50
JLCPCB Part #
C4271303
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS