RN73H1ETTP4592C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP4592C25
JLCPCB Part #
C2534902
Description
-55℃~+155℃ 45.9kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS