RN73H1ETTP32R4F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP32R4F50
JLCPCB Part #
C2515301
Description
-55℃~+155℃ 32.4Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS