RN73H1ETTP3242B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP3242B25
JLCPCB Part #
C4135643
Description
-55℃~+155℃ 32.4kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS