RN73H1ETTP2871F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2871F50
JLCPCB Part #
C2515781
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS