RN73H1ETTP2460C10
MFR.Part #
RN73H1ETTP2460C10
JLCPCB Part #
C4205298
Description
246Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS