RN73H1ETTP1643D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1643D50
JLCPCB Part #
C4077507
Description
-55℃~+155℃ 164kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS