RN73H1ETTP1601B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1601B25
JLCPCB Part #
C186142
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 50V 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS