RN73H1ETTP1500B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1500B25
JLCPCB Part #
C186117
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 50V 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS