RN73H1ETTP1262B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1262B50
JLCPCB Part #
C4197223
Description
-55℃~+155℃ 12.6kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS