RN73H1ETTP1170B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP1170B25
JLCPCB Part #
C2534749
Package
0402
Description
117Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS