RN732BTTD9880F10
MFR.Part #
RN732BTTD9880F10
JLCPCB Part #
C4123354
Description
-55℃~+155℃ 125mW 988Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS