RN732BTTD84R5A25
MFR.Part #
RN732BTTD84R5A25
JLCPCB Part #
C3968776
Description
-55℃~+155℃ 125mW 84.5Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS