RN732BTTD8250A25
MFR.Part #
RN732BTTD8250A25
JLCPCB Part #
C4158420
Description
-55℃~+155℃ 125mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS