RN732BTTD7870F25
MFR.Part #
RN732BTTD7870F25
JLCPCB Part #
C3932652
Description
-55℃~+155℃ 125mW 787Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS