RN732BTTD6651B05
MFR.Part #
RN732BTTD6651B05
JLCPCB Part #
C4047941
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS