RN732BTTD64R9A25
MFR.Part #
RN732BTTD64R9A25
JLCPCB Part #
C4108445
Description
-55℃~+155℃ 125mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS