RN732BTTD6490C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD6490C10
JLCPCB Part #
C4001635
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS