RN732BTTD6343C25
MFR.Part #
RN732BTTD6343C25
JLCPCB Part #
C4129164
Description
-55℃~+155℃ 125mW 634kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS