RN732BTTD6190A25
MFR.Part #
RN732BTTD6190A25
JLCPCB Part #
C4351113
Description
-55℃~+155℃ 125mW 619Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS