RN732BTTD5233F25
MFR.Part #
RN732BTTD5233F25
JLCPCB Part #
C4029092
Description
-55℃~+155℃ 125mW 523kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS