RN732BTTD5100C10
MFR.Part #
RN732BTTD5100C10
JLCPCB Part #
C3922458
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS