RN732BTTD4640A25
MFR.Part #
RN732BTTD4640A25
JLCPCB Part #
C4007390
Description
-55℃~+155℃ 125mW 464Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS