RN732BTTD44R8C25
MFR.Part #
RN732BTTD44R8C25
JLCPCB Part #
C4125645
Description
-55℃~+155℃ 125mW 44.8Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS