RN732BTTD4121D25
MFR.Part #
RN732BTTD4121D25
JLCPCB Part #
C4223082
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS