RN732BTTD4073C25
MFR.Part #
RN732BTTD4073C25
JLCPCB Part #
C4167875
Description
-55℃~+155℃ 125mW 407kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS