RN732BTTD4070D25
MFR.Part #
RN732BTTD4070D25
JLCPCB Part #
C4553683
Description
-55℃~+155℃ 125mW 407Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS