RN732BTTD36R5F100
MFR.Part #
RN732BTTD36R5F100
JLCPCB Part #
C4008780
Description
-55℃~+155℃ 125mW 36.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS