RN732BTTD35R7D25
MFR.Part #
RN732BTTD35R7D25
JLCPCB Part #
C4121525
Description
-55℃~+155℃ 125mW 35.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS