RN732BTTD3362A25
MFR.Part #
RN732BTTD3362A25
JLCPCB Part #
C4200119
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS