RN732BTTD3320B05
MFR.Part #
RN732BTTD3320B05
JLCPCB Part #
C3990635
Description
-55℃~+155℃ 125mW 332Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS