RN732BTTD3091B25
MFR.Part #
RN732BTTD3091B25
JLCPCB Part #
C4329809
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS