RN732BTTD2872D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD2872D25
JLCPCB Part #
C4133825
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS