RN732BTTD26R4F25
MFR.Part #
RN732BTTD26R4F25
JLCPCB Part #
C4087872
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.4Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS